Welkom, Gasten
Gebruikersnaam: Wachtwoord: Onthoud mij
De layout van het forum heeft een wijziging ondergaan. Zo zijn er nu tabbladen voor het sneller en beter navigeren. Rechtsboven is een knopje toegevoegd waarmee je het bovenste gedeelte kunt minimaliseren. het tonen van berichten en onderwerpen is wat compacter geworden.
Lees meer...
  • Pagina:
  • 1

Onderwerp: Recept voor spuiten en water geven met knoflook

Recept voor spuiten en water geven met knoflook 28 dec 2017 13:30 #1

  • Dhr. M.J.H. Hulsen v., te Nederweert
  • Offline
  • Berichten: 1
Een aantal jaren geleden heeft in de fuchsiana een recept gestaan voor het voorkomen van ongedierte mbv knoflook. Ik heb dit al jaren gedaan en heb inderdaad minder last van ongedierte in mijn planten. Echter ik ben het recept kwijt en kan het me niet helemaal meer herinneren.
Wie heeft het recept nog? Ik denk dat het stond in de fuchsiana in het jaar ~2013 of 2014

Gelieve Inloggen om te deelnemen aan het gesprek.

  • Pagina:
  • 1