Welkom, Gasten
Gebruikersnaam: Wachtwoord: Onthoud mij
De layout van het forum heeft een wijziging ondergaan. Zo zijn er nu tabbladen voor het sneller en beter navigeren. Rechtsboven is een knopje toegevoegd waarmee je het bovenste gedeelte kunt minimaliseren. het tonen van berichten en onderwerpen is wat compacter geworden.
Lees meer...
  • Pagina:
  • 1

Onderwerp: Ik zoek

Ik zoek 09 mrt 2018 09:57 #1

  • Dhr. W. Palen v.der, te Eindhoven
  • Offline
  • Berichten: 1
Beste fuchsiavrienden

Al enige tijd ben ik op zoek naar de Dennis. Ik heb deze plant ooit gehad en was er erg blij mee omdat hij vernoemd is naar mijn kleinzoon. Ook hij was hiermee in zijn nopjes. Maar helaas ik ben hem helemaal kwijt geraakt en wil hem toch weer graag in mijn fuchsiabestand terug hebben Kan iemand mij daar aan helpen?

Wim van de Palen
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
0625335572

Gelieve Inloggen om te deelnemen aan het gesprek.

  • Pagina:
  • 1