Welkom, Gasten
Gebruikersnaam: Wachtwoord: Onthoud mij
De layout van het forum heeft een wijziging ondergaan. Zo zijn er nu tabbladen voor het sneller en beter navigeren. Rechtsboven is een knopje toegevoegd waarmee je het bovenste gedeelte kunt minimaliseren. het tonen van berichten en onderwerpen is wat compacter geworden.
Lees meer...
  • Pagina:
  • 1

Onderwerp: fuchsia's aanbod

fuchsia's aanbod 12 dec 2017 13:00 #1

  • Dhr. L.H. Theunissen, te Wijchen
  • Offline
  • Berichten: 10
Mensen die een dierbare hebben verloren willen de collectie van 30 grote planten en 20 stekken (allen op naam) tegen geringe vergoeding geven aan een liefhebber. Omgeving Elburg zijn de planten opgeslagen in winterberging. Hebt u belangstelling dan breng ik u in contact met deze mensen.

Gelieve Inloggen om te deelnemen aan het gesprek.

  • Pagina:
  • 1