Welkom, Gasten
Gebruikersnaam: Wachtwoord: Onthoud mij
De layout van het forum heeft een wijziging ondergaan. Zo zijn er nu tabbladen voor het sneller en beter navigeren. Rechtsboven is een knopje toegevoegd waarmee je het bovenste gedeelte kunt minimaliseren. het tonen van berichten en onderwerpen is wat compacter geworden.
Lees meer...
  • Pagina:
  • 1

Onderwerp: nieuwe grond voor oude planten

nieuwe grond voor oude planten 26 sept 2017 21:12 #1

  • Dhr. L.H. Theunissen, te Wijchen
  • Offline
  • Berichten: 10
Bedenk dat potgrond een medium is om de plant van voedingsstoffen te voorzien en de wortels stevigheid te geven, niet meer en niet minder. Als je nieuwe potgrond geeft bevat die tijdelijk nieuw voedsel voor de plant, maar je beschadigd bij het verpotten ook flink wat haarwortels van de plant, wat stagnatie kan geven in de groei. Als je de plant alle benodigde groei en bouwstoffen geeft in voeding, verdient dat bij mij de voorkeur (met de nadruk op alle).

Gelieve Inloggen om te deelnemen aan het gesprek.

nieuwe grond voor oude planten 01 mrt 2017 10:48 #2

  • Dhr. N.A.M. Waart van der, te Velserbroek
  • Offline
  • Berichten: 1
Ik heb een 5 jaar oude celica smetly als stamboom die ik ieder jaar van geheel nieuwe grond voorzie.
Nu hoor je daar verschillende meningen over.
Wat is het beste?
Ieder jaar vernieuwen of niet??

Gelieve Inloggen om te deelnemen aan het gesprek.

  • Pagina:
  • 1